Tags

Related Posts

Share This

ПРОГРАМА за Областния етап на IV-ия Национален фестивал „Пусть всегда будет солнце” – 22 април 2017 г., гр. София-НЧ „Аура”

ПРОГРАМА

 

За реда на представяне на Областния етап на    IV-ия Национален фестивал                                        на руската поезия, песен и танц

„Пусть всегда будет солнце”

 22 април 2017 г.  гр. София-НЧ „Аура”

по ред Изпълнител/и, формация

Репертоар

Учреждение / Творчески ръководител
1 2 3 4

32 СУИЧЕ “Св. Климент Охридски“

Поезия

IX-XII клас

1. Габриела Ахчийска „Люби меня…“ от Рима Казакова 32 СУИЧЕ „Св. Климент Охридски”

Надежда Иванова

0878 742 416

2. Александра Митрева „Все начинается с любви“ от  Роберт Рождественски 32 СУИЧЕ „Св. Климент Охридски”

Надежда Иванова

0878 742 416

СУ „ХР. Ясенов“ – гр. Етрополе

Песен

3. Вокална група-Vкл.

– солист  Даяна Георгиева –  Xкл.

– Танцова формация «Балканска младост» – VIII-Xкл.

«Смуглянка» Цветелина Овчарова

0884 723 071

4. Вокален състав-Vкл. “Пусть всегда будет солнце” Цветелина Овчарова

0884 723 071

Предучилищна възраст

Танц

5. Балетна формация Ира Стил Хорошее настроение Сдружение Ира Стил

Ирина Загорска

0899 387 470

6. Танцов състав „Валенки“ ДГ 10 „Чебурашка“

Ирена Тенева

0888 526 310

Поезия

7. Александър Кирилов „У лукоморья дуб зеленый“ – А.С. Пушкин

(от Руслан и Людмила)

Детска градина 179 „Синчец“

Николина Кирилова

0889 822 176

8. Максим Тодоров «Мячик» ДГ „Радост“

Мая Ценова

0879 477 558

9. Групово изпълнение Гена – Красная шапочка ДГ 78 “Детски свят”

Диана Джарова

0988 362 679

Песен

10. Детска вокална група „Сладки пуканки“           Никол Стефанова Песня красной шапочки Национален  дворец на децата

Светлана Струнджева

0887 779 859

11. Формация „Солнце“ „День рождения“ ДГ „Радост“ – Костинброд

Мая Ценова

0879 477 558

12. Вокална група „Златното гласче“ „Чунга -Чанга“ ДГ „Братя Грим“

Ирина Димитрова

0889 795 994

13. Вокална група

Арт-Студия „Жар птица“

„Кенгуру“ РКИЦ

Яна Николова

0896 330 728

I – IV клас

Танц

14. Балетна формация Ира Стил „По барабану“ Сдружение Ира Стил

Ирина Загорска

0899 387 470

15. Балетен състав „Аура“ „Неваляшки“ НЧ „Аура“

Светла Тончева

0888 584 850

16. Балетен състав

„Красимира Колдамова“

„Руски кукли“ от балета „Лешникотрошачката“ НЧ „Цанко Церковски-1946“

Ася Енева

0883 448 160

Поезия

17. Боян Елизарьев “Бородино” на М.Ю. Лермонтов 120 ОУ в гр. София

Александър Елизарьев

0887 566 139

Песен

18. Вокална група „Сладки пуканки“                 Андреа Борисова „Все могут короли“ НДЦ

Светлана Струнджева

0887 779 859

19. Вокална група „Сладки пуканки“                       Ема Симеонова „Арлекино“ НДЦ

Светлана Струнджева

0887 779 859

20. Вокална група „Сладки пуканки-мъничета“

 

„Улетай туча“ НДЦ

Светлана Струнджева

0887 779 859

21. Вокална група „Сладки пуканки“ „Море волнуется“ НДЦ

Светлана Струнджева

0887 779 859

22. Жан Найденов Бенчов „Мне мама тихо говорила“ ОУ „Любен Каравелов“-

Искра Траянова

0885 327 055

23. Вокален състав „Мы милашки куклы неваляшки“, Если весело живется, делай так“ ОУ „Любен Каравелов“-        с. Трудовец

Искра Траянова

0885 327 055

24. ДМГ „Камбанки“

Маргарита  Бориславова Бочева

„Дорога длинная“ НЧ „Младост-2003“- Самоков

Евтимия Несторова

0884 506930

25. ДМГ „Камбанки“

Марина Мариянова Бочева

„Позови меня“ – ЛЮБЕ НЧ „Младост-2003“

Евтимия Несторова

0884 506930

26. ВС „Светулковци“

Антония Иванова

„В траве сидел кузнечик“ НЧ „Светлина -1940“ –

Радка Маламова

0899 492 576

27. ВС „Светулковци“

София Иванова

„Во поле береза стояла“ НЧ „Светлина -1940“ – Радка Маламова

 

28. Ян Николов „Два орла“ 133 СУ „А.С. Пушкин“

Е.И. Чивилова

0895 495 637

29. Боряна Божанова „Песен за крокодила Гена” муз. Шаински

Текст. Тимофеев

НЧ  „ АУРА”

Снежинка Панчева

02 / 8221618

V-VIII клас

Поезия

30. Поетичен състав  «Муха — Цокотуха» от

Корней Чуковски

32 СУИЧЕ „Св. Климент Охридски”

Надежда Иванова

0878 742 416

31. Егор Желязков „Чудо – дерево“ от Корней Чуковски 32 СУИЧЕ „Св. Климент Охридски”

Надежда Иванова

0878 742 416

32. Поетичен състав “Айболит и воробей“ от Корней Чуковски 32 СУИЧЕ „Св. Климент Охридски”

Надежда Иванова

0878 742 416

33. Виктор Пандилов „Муха в бане“  от Корней Чуковски 32 СУИЧЕ „Св. Климент Охридски”

Надежда Иванова

0878 742 416

34. Магдалена Боева „Елочка“ от Корней Чуковски 32 СУИЧЕ „Св. Климент Охридски”

Надежда Иванова

0878 742 416

Песен

35. Елена Жан Несторова „Две звезды“ – на Ала Пугачова ДМГ „Камбанки“

НЧ „Младост-2003“- Самоков

Евтимия Несторова

0884 506930

36. Вокална група „Сладки пуканки“

Цвети Ценова

 

„Ты мое счасье“ Национален  дворец на децата

Светлана Струнджева

0887 779 859

37. Арт-студия „Жар птица“

Галина Стаменова

„Валенки“, „Если в сердце живет любовь“ РКИЦ

Яна Николова

0896 330 728

38. Дует

Алина и Диана Екзарови

„ КОНЬ”

Муз. Мтвиненко

Елена Йонева

02 / 8221618

IXXII клас

Танц

39. Танцов театър „Светлина“

 

„Гайда денс“

„Заигравки”

НЧ „Градище 1907“ – Своге

Мариела Петрова

0896 858 825

 

40. Балетна формация Ира Стил „Зажигай солнце“ Сдружение Ира Стил

Ирина Загорска

0899 387 470

 

Песен

41. Виктория Николаева Малинова „Забирай рай“ Арт център Стринджендо

Емил Струнджев

0878 779 168

42. Дует –               Виктория Малинова и Калин Грозев „Понимаешь“ Арт център Стринджендо

Емил Струнджев

0878 779 168

The post ПРОГРАМА за Областния етап на IV-ия Национален фестивал „Пусть всегда будет солнце” – 22 април 2017 г., гр. София-НЧ „Аура” appeared first on Национално Движение Русофили.

http://rusofili.bg